Kalksandstein CZ s.r.o.

Spolupracujeme s bavorským výrobcem vápenopískových cihel Zapf Daigfuss, který je zároveň nejstarším výrobcem vápenopískového sortimentu na světě (od r. 1899). Zabýváme se prodejem, poradenstvím a optimalizací projektů v rámci ČR a Slovenska. Zastáváme názor, že technologie materiálu v kombinaci se znalostmi a zkušenosti mohou našim zákazníkům ušetřit i o řád zajímavější peníze, než je samotná cena materiálu. Materiál zavážíme ve spolupráci s Cargo Prague a nabízíme v rámci přímého dovozu bez dalších prostředníků.

Sortiment lze rozdělit do dvou kategorií – formáty pro ruční zdění a bloky pro strojní zdění, které využívají mini jeřábů. Zde lze zvláště u developerských projektů využít skutečnosti, kdy jeden pracovník s pomocí mini jeřábu zdí rychlostí 4m2 za hodinu. Čas jsou peníze. Mimo základních formátů jsou samozřejmostí další systémové prvky jako překlady, či zakládací tvarovky ISO-Kimmstein, které slouží k odizolování paty zdi od základových konstrukcí.

Náš sortiment je díky subtilnosti vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy. Na vápenopísek lze za určitých podmínek lepit izolant celoplošně a odpadají tak další náklady s kotvami. Stejně tak lze na materiál přímo lepit obklad a postačí pouze tenkovrstvé omítky bez perlinky, což přináší další úspory.

V případě zájmu nás lze kontaktovat:

www.kalksandstein.cz
Sekce kontakt